Графік роботи:
Пн - Сб: 10:00-19:00
Нд: вихідний
0
Мій кошик

Срібні браслети з коштовного та напівкоштовного каміння

Рука - одна з найпривабливіших частин жіночого тіла, красу якої ще з часів палеоліту звикли підкреслювати браслетами. Сьогодні вони все також популярні серед жінок.
Під час виробництва браслетів використовують всі найнеймовірніші матеріали, наприклад, всілякі метали - срібло, золото, платина, мідь, алюміній, сталь; тканина - шовк, джинса, бавовна; шкіра; пластмаса; кераміка; бісерне плетиво і макраме! Браслети бувають тонкими і широкими, багатоярусними і однією смужкою. До речі, золоті браслети, як правило, виробляють у вигляді ланцюжка певного плетіння, але існують і більш «фантазійні форми» з квітами, тваринами, словами кохання ... Обраний матеріал впливає на конструкцію браслета - вона може бути або «м'якої», або «жорсткої» .
Дружний колектив онлайн-бутіка Silver Street захоплюється всіма жіночими ручками в світі і сподівається порадувати їх ювелірними прикрасами даної категорії в повній мірі! Особливо срібними браслетами з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. У нашому ювелірному магазині Ви знайдете срібні браслети з сапфірами, гранатами, агатом, кварцом і т.д.

Сортування:
Вгору