Графік роботи:
Пн - Сб: 10:00-19:00
Нд: вихідний
0
Мій кошик

Срібні каблучки з емаллю

Прикраси з срібла з емаллю дивують своєю витонченістю і красою. Навіть при масовому виробництві виробів з емаллю - це скоріше ручна робота, тому що в кінцевому підсумку кожне кільце або кулон буде відрізнятися від свого "брата". Перша художня емаль з'явилася ще в Стародавньому Єгипті. Нею прикрашали медальйони, ювелірні вироби, аксесуари та посуд. І до теперішнього часу емаль вважається одним з найбільш елегантних способів прикраси виробів. Ювелірні прикраси з емаллю або, як їх ще називають, фініфтевими прикраси - сережки, брошки, кулони, браслети, кільця просто неповторні. Вони доповнять будь-яке плаття або костюм, а їх володарку зроблять більш ніжніше і красивіше. Однак більшість з нас не замислюються, що ж таке - ювелірна емаль, як вона виготовляється і чи відрізняється між собою? Але ж все це визначає красу вироби, його вартість і довговічність. Виділяють наступні види емалі: перегородчатая, виїмчаста і розписна емаль.

Перегородчаста емаль ( «клуазоне») названа «в честь» золотих або срібних перегородок. Їх напоюють на поверхню ювелірного виробу (золотого або срібного) за наміченим орнаменту. Саме в цих осередках і плавився при температурі 600-800 градусів емалевий порошок, перетворюючись в скло.

В орнаменті з виїмчастою емаллю ( «шамплеве») різцем «виймають» метал, заповнюючи поглиблення емалевим складом. Техніка виїмчастою емалі - найдавніша, і найпростіша з виробництва.

Техніка розписного емалі (або фініфть) являє собою розпис кольоровою емаллю. Ніяких перегородок або виїмок в цій техніці немає. Емаль наноситься на виріб шарами і обпалюється до тих пір, поки не буде завершено запланований ювелірним дизайнером сюжет. Крім цього всі емалі діляться на гарячі і холодні. Вони відрізняються між собою за способом виробництва, нанесення, твердості і температурі випалу. Але це все технічні процеси, а нам, як споживачам, цікавий вже кінцевий результат - красиве і витончене ювелірний виріб, який не тільки стане прикрасою, але і передасть всю красу і майстерність ювелірів.

Сортування:
Вгору