Графік роботи:
Пн - Пт: 10:00-19:00
Сб: вихідний
Нд: вихідний
0
Мій кошик

Срібні каблучки з перлинами

Перлини - один з небагатьох каменів органогенного походження. Це означає, що в його «народження» беруть участь живі організми, зокрема молюски. Вони обволікають спеціальною речовиною, яка виробляється епітеліальними клітинами тваринного, що потрапляють до них всередину уламки черепашок, піщинки і інші сторонні предмети. Залежно від виду молюска виходить перли різних кольорів і розмірів і форм.
Виділяють кілька основних форм культивованих перлів: круглий перли, округлий - лише злегка несиметричний перли, напівкруглий - овальний перли, полубарокко - некруглий перли, що нагадує грушу, краплю, яйце або ґудзик, і бароко - абсолютно несиметрична форма. Бароко раніше вважалася абсолютно непридатною формою перлів для ювелірних прикрас, але розвиток індустрії моди перетворило її в «фантазійну» форму, легко вписуються в самі мудрі дизайнерські прикраси.
І хоча перераховані характеристики є найбільш важливими для визначення якості перлів, також звертають увагу на блиск і дефектність поверхні каменів. Чим яскравіше перли відсвічує на сонці і чим менше на ньому різних відколів і подряпин, тим краще котирується даний екземпляр.
Перли - благородний камінь, що вимагає дбайливого ставлення до себе. Особливо це стосується кілець, тому що вони найбільше схильні до зовнішніх впливів. Перли слід оберігати від нагрівання, механічних пошкоджень, а також впливу побутової хімії. В іншому випадку, він може втратити блиск або потріскатися. Поставтеся до цього каменю «з розумінням», і він відповість вам взаємністю, ставши елегантним аксесуаром і надійним талісманом.

Сортування:
Вгору