Графік роботи:
Пн - Сб: 10:00-19:00
Нд: вихідний
0
Мій кошик

Срібні кольє

Перші шийні прикраси створювалися з таких природних матеріалів як черепашки, гілочки і камені. За свідченнями археологів подібне найдавнішої шийна прикраса було створено 420 тисяч років тому. Золото і срібло стали використовувати у виробництві кольє і намист набагато пізніше, але вже в Стародавній Греції і Стародавньому Римі золоті кольє і срібні намиста стали незамінними аксесуарами модниць того часу.
Основними видами шийних прикрас на сьогоднішній день крім золотих і срібних ланцюгів вважаються намиста, кольє і намиста. Намиста являють собою нанизані на ниточку в ряд камені круглої або будь-який інший огранений форми. Кольє - шийна прикраса, як правило, з дорогоцінного металу, з виділяється центральною частиною. Це може бути як один камінь, так і ціла «композиція». Від ланцюжка з підвісом відрізняється тим, що дана центральна частина не може бути отсоединенной від основи.
Намисто - це фактично «обруч», оперізуючий шию, який складається з повторюваних по всій довжині елементів.
Як правило, кольє і намиста відносять до вечірніх прикрас, але існують і повсякденні варіанти, який з радістю готовий запропонувати Вам онлайн-бутик Silver Street

Сортування:
Вгору